Galite pasirinkti Jums patogų prekių grąžinimo būdą:

  1. Prekių parsiuntimas paštu į mūsų biurą (būtina užpildyti ir įdėti prekių grąžinimo aktą*).
  2. Jei pasirinkote Omnivą, grąžinti per tą patį paštomą su duotu grąžinimo kodu, kuris siunčiamas toje pačioje žinutėje (kaina ta pati kaip ir mokėjote už paštomato pristatymą, grąžinimo parsiuntimo mokestis bus išskaičiuojamas iš grąžinamos prekių sumos). Siuntą reikia saugiai supakuoti ir suvedus grąžinimo kodą paštomate, Jums išlys naujas lipdukas, kurį reikia užklijuoti ant įpakavimo (būtina užpildyti ir įdėti prekių grąžinimo aktą*).

Pinigai grąžinami per 1-14 dienų į kliento sąskaitą, iš kurios buvo daromas užsakymo apmokėjimas. Jei mokėjote grynaisiais pinigais atsiimant prekes kurjeriui arba paštomatuose, grąžinimo blanke galite nurodyti sąskaitą, į kurią pageidaujate grąžinti pinigus.

Už grąžinamos prekės tinkamą sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas.  Dūžtančios prekės turi būti supakuotos taip, jog būtų galima saugiai transportuoti.

Prekės grąžinamos Pardavėjo nurodytu adresu. Prieš grąžinant prekes pirkėjas būtinai turi  susisiekti su Pardavėju el. paštu info@goodmood.lt
Product added to wishlist

Šiame tinklalapyje naudojami slapukai (eng. cookies)