Virtuvės Reikmenys

Medinis Padėklas - Žemėlapis
Turime
Virtuvės Reikmenys

Medinis Padėklas - Žemėlapis

SiL Interior
TR0032
25,00 EUR
Stilingas ir funkcionalus medinis padėklas pusryčiams įkeptiems kelionių. Padėklas su pasaulio žemėlapio piešinių puikiai papildys jūsų namų dekorą. Be to taps puikia dovanų idėja geografijos entuziastui ar kelionių mėgėjui primindamas jau aplankytas ir lankytinas vietas.
Medžiaginis Maišelis - Beans Medžiaginis Maišelis - Beans 2
Turime
Krepšiai

Medžiaginis Maišelis - Beans

Sass & Belle
VIM573
4,65 EUR
Medžiaginis Maišelis su užrašu Beans (pupelės) - tai daugkartinio naudojimo medvilninis maišelis maistui, ieškantiems draugišku gamtai maisto pirkimo ar laikymo sprendimų. Maišiukas turi patogiai užtraukiamus raištelius ir užrašą Beans, tad jums nereikės kaskart jo atidarinėti, kad sužinoti kas jo viduje.  
Medžiaginis Maišelis - Grain Medžiaginis Maišelis - Grain 2
Turime
Krepšiai

Medžiaginis Maišelis - Grain

Sass & Belle
VIM574
4,65 EUR
Medžiaginis Maišelis su užrašu Grain (grūdai) - tai daugkartinio naudojimo medvilninis maišelis maistui, ieškantiems draugišku gamtai maisto pirkimo ar laikymo sprendimų. Maišiukas turi patogiai užtraukiamus raištelius ir užrašą Grain, tad visada žinosite kas slepiasi jo viduje.
Medžiaginis Maišelis - Pasta Medžiaginis Maišelis - Pasta 2
Turime
Krepšiai

Medžiaginis Maišelis - Pasta

Sass & Belle
VIM575
4,65 EUR
Medžiaginis Maišelis su užrašu Pasta (makaronai) - tai daugkartinio naudojimo medvilninis maišelis maistui, ieškantiems draugišku gamtai maisto pirkimo ar laikymo sprendimų. Maišiukas turi patogiai užtraukiamus raištelius ir užrašą Pasta, tad visada žinosite kas slepiasi jo viduje.
Medžiaginis Maišelis - Bread Medžiaginis Maišelis - Bread 2
Turime
Krepšiai

Medžiaginis Maišelis - Bread

Sass & Belle
VIM576
8,00 EUR
Medžiaginis Maišelis su užrašu Bread (duona) - tai daugkartinio naudojimo medvilninis maišelis maistui, ieškantiems draugišku gamtai maisto pirkimo ar laikymo sprendimų. Maišiukas turi patogiai užtraukiamus raištelius ir užrašą Bread, tad visada žinosite kas slepiasi jo viduje.
Bambukinių Dėžučių Rinkinys... Bambukinių Dėžučių Rinkinys... 2
Turime
Priešpiečių Dežutės

Bambukinių Dėžučių Rinkinys - Obuoliai

Rex London
27798
34,00 EUR
Trijų bambukinių dėžučių rinkinys su plastikiniais dangčiais - praktiškas ir draugiškas gamtai sprendimas. Natūralios spalvos dėžutės su raudonų  obuolių spauda jūsų vasariškai nuotaikai. Naudokite jas virtuvėje maisto saugojimui arba pasiimkite su savimi į iškylą.
Bambukinių Dėžučių Rinkinys... Bambukinių Dėžučių Rinkinys... 2
Turime
Priešpiečių Dežutės

Bambukinių Dėžučių Rinkinys - Tropikai

Rex London
27797
34,00 EUR
Trijų bambukinių dėžučių rinkinys su plastikiniais dangčiais praktiškas ir draugiškas gamtai sprendimas. Švelnios rožinės spalvos dėžutės su tropinių augalų lapų spauda jūsų vasariškai nuotaikai. Naudokite jas virtuvėje maisto saugojimui arba pasiimkite su savimi į iškylą.
Skustukas Daržovėms - Ryklys Skustukas Daržovėms - Ryklys 2
Turime
Virtuvės Reikmenys

Skustukas Daržovėms - Ryklys

Rex London
27356
7,00 EUR
Ryklio formos skustukas puikiai tiks daržovių ir vaisių nuskutimui. Smagios formos dėka skusti daržovės bus linksmiau. Skutimo peiliukas pagamintas iš nerūdijančio plieno. Tinka plauti indaplovėje.
Pjaustymo ir Serviravimo...
Turime
Virtuvės Reikmenys

Pjaustymo ir Serviravimo Lentelė

Other
645059
16,00 EUR
Medinė pjaustymo lentelė su trimis išimamomis kvadratinėmis skalūno lentelėmis, dėl savo apgalvoto dizaino ir funkcionalumo, puikiai pasitarnaus, užkandžių serviravimui užsukus svečiams. 
Lėkštė Kiaušiniams
  • Sumažinta kaina / -35%
Turime
Virtuvės Reikmenys

Lėkštė Kiaušiniams

Kitchen Goods
826299
10,40 EUR 16,00 EUR
Apvali lėkštė su 6 įdubimais idealiai tiks virtiems kiaušiniams. Pavasariškų pastelinių spalvų  plokščia lėkštė su margais raštai primenančiais margučius taps puikia Velykų stalo puošmena.
Medžiaginių Maišelių...
  • Pakuotė
Turime
Virtuvės Reikmenys

Medžiaginių Maišelių Kompektas 4 vnt.

Sass & Belle
KVIM401
16,00 EUR
Jūsų apsipirkimas  gali būti stilingas ir tausojantis gamtos resursus. Šis keturių maišelių komplektas pritaikytas patogiam apsipirkimui be plastiko tiek parduotuvėje,tiek turguje. Daugkartinio naudojimo medvilniniai maišeliai turi patogiai užtraukiamus raištelius ir užrašus su pavadinimais: Bread, Grain, Beans, Pasta, tad visada žinosite kas slepiasi...
Product added to wishlist

Šiame tinklalapyje naudojami slapukai (eng. cookies)