Difuzorius su Himalajų druska
Difuzorius su Himalajų druska

Difuzorius su Himalajų druska

Turime
49,00 €
Pristatymas 1- 2 d. d.

Ultragarsinis difuzorius su Himlajų druska

 

Nemokamas pristatymas nuo 50€

 

Paštomatais nuo 2.99 € | Kurjeriu 5.99 €

 

Netiko? Grąžinkite per 14 d.

PRISTATYMAS LIETUVOJE

Pristatymo laikas Lietuvos teritorijoje neturėtų viršyti 2 darbo dienų nuo prekių išsiuntimo momento. Mūsų tikslas išsiųsti prekes kuo greičiau. Užsakymai pateikti nuo pirmadienio iki penktadienio 12 val. išsiunčiami tą pačia dieną,  pateikti po 12 val.  kitą dieną, o pateikti savaitgalį išsiunčiami pirmadienį.

Pristatymas paštomatais (Omniva, DPD)

Užsakymas pristatomas į pasirinkta Omniva arba DPD paštomatą. Nenurodžius paštomato į artimiausia paštomatą pagal gavėjo adresą kaina Omniva -2.99 eur, DPD 3.99 eur / nuo 50 eur Nemokamai

Pristatymas į namus:

Užsakymas pristatomas į namus Omniva arba DPD kurjeriais darbo dienomis tarp 7-17val.  Kaina -5.99 eur / nuo 100 eur Nemokamai

 KEITIMAS IR GRĄŽINIMAS

goodmood.lt tinklalapyje įgytas tinkamos kokybes prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo jų gavimo. O netinkamos kokybes prekes (brokas, defektas ir pan.) pagal garantiją per dvejus metus.  Išsamią informaciją apie grąžinimą rasite puslapyje: grąžinimai bei pirkimo pardavimo taisyklėse.Aprašymas

Kvapų difuzorius su Himalajų druskos kristalais

Difuzorius su Himalajų druskos kristalais sukurs degančios liepsnos efektą šviesos ir rūko pagalba bei pripildys Jūsų kambarį ar biurą kvapais. Tiesiog įpilkite šiek tiek vandens, įlašinkite mėgstamo eterinio aliejaus ir iškart pajusite aromatą. Difuzorius naudoja ultragarso bangas, kad išgarintų vandenį su eteriniu aliejumi iš talpos. Šis kvapų difuzorius sukurią vėsų, sausą, kvapnų rūką. Pridedami druskos gabaliukai. Šis kvapų difuzorius tai nuostabus prietaisas apjungiantis savyje net kelias funkcijas.

Aromaterapinės patirtys

Prietaisas gali tarnauti aromaterapijos poreikiams. Į kvapų difuzorių įlašinkite kelis eterinio aliejaus lašus ir oras ne tik sudrėkintas bet ir pripildytas kvapais. Natūralios kilmės eteriniai aliejai, turi aromaterapinį poveikį fizinei ir emocinei sferai. Rekomenduojama naudoti tik vandenyje tirpius eterinius aliejus - priešingu atveju drekintuvas gali buti pažeistas.

Oro drėkinimas

Difuzorius garindamas vandenį atliks ir drėkintuvo funkciją drėkindamas orą, o atsirandanti 0.1-5µ dulksna leis atsipalaiduoti ir sumažins per dieną sukauptą stresą.

Šviestuvas - naktinė lempa

Difuzorius puikiai tinka kaip stalo šviestuvas. Naudokite jį kaip lempą ir jis padarys kambario apšvietimą minkštu o jo atmosferą šilta. Liepsnų efektas sukuriamas dulksnos ir apšvietimo dėka sukuria ypatinga beveik židinio jaukumą.

Himajajų druskos jonizavimas

Druskos akmuo yra sudarytas iš natrio ir oksido. Manoma, kad jis gali gaminti neigiamus jonus, taip sumažindamas mums kenksmingus teigiamus jonus. Jonizavimas gali būti naudingas kenčiantiems nuo alergijos, astmatikams ar besiskundžiantiems nuolatiniu galvos skausmu. Manoma, kad elektros prietaisai skleidžia teigiamus jonus, kurie neigiamai veikia mūsų kūną, todėl negiamus jonus skleidžiantis ir taip orą normalizuojantis prietaisai gali tūrėti naudos.

Tylus veikimas

Nedideli difuzoriaus matmenys, maža galia ir veikimas ultragarsinio principu sukelia mažai triukšmo tai vienas tyliausių modelių rinkoje. Drėkintuvas netrukdys kasdienei veiklai ar darbui. Jis gali be tikdžių veikti naktį ir netrukdys miegui, priešingai - pagerins jo kokybę, jausitės labiau pailsėjęs, dulksna leis atsipalaiduoti ir sumažinti per dieną sukauptą stresą.

Privalumai:

 • Druskos skristalai komplekte
 • Šviestuvo funkcija
 • Liepsnos efektas
 • Maitinamas iš USB
 • USB laido ilgis 100 cm
 • Vandens talpa: 220 ml
 • Automatinis išsijungimas pasibaigus vandeniui
 • Laikmatis: 1-3-6 val
 • Galios įvestis: DC 5V
 • Galia: 5W
 • Purškimo dydis: 20-30 ml/ val.
 • Aukštis: 12 cm
 • Skersmuo: 10 cm
 • Svoris: 235 g

Prietaisui suteikiama 24 mėnesių garantija!

Primename, kad kokybiškų, bet panaudotų garintuvų grąžinti negalima, todėl prieš pirkdami įsigilinkite į prietaiso aprašą. Patikrinkite gautą prekę ir jos veikimą pradžioj be vandens įpylimo. Norint patikrinti garavimo funkcijų veikimą naudokite tik vandenį be eterinių aliejų.

Prekės detalės

AWAATOM27

Panašios prekės

Šiame tinklalapyje naudojami slapukai (eng. cookies)