Veido Masažuoklis - Sodalitas
Veido Masažuoklis - Sodalitas
Veido Masažuoklis - Sodalitas
Veido Masažuoklis - Sodalitas
Veido Masažuoklis - Sodalitas
Veido Masažuoklis - Sodalitas

Veido Masažuoklis - Sodalitas

Turime
29,00 €
Pristatymas 1- 2 d. d.

Volelis veidui masažuoti iš sodalito

 

Nemokamas pristatymas nuo 50€

 

Paštomatais nuo 2.99 € | Kurjeriu 5.99 €

 

Netiko? Grąžinkite per 14 d.

PRISTATYMAS LIETUVOJE

Pristatymo laikas Lietuvos teritorijoje neturėtų viršyti 2 darbo dienų nuo prekių išsiuntimo momento. Mūsų tikslas išsiųsti prekes kuo greičiau. Užsakymai pateikti nuo pirmadienio iki penktadienio 12 val. išsiunčiami tą pačia dieną,  pateikti po 12 val.  kitą dieną, o pateikti savaitgalį išsiunčiami pirmadienį.

Pristatymas paštomatais (Omniva, DPD)

Užsakymas pristatomas į pasirinkta Omniva arba DPD paštomatą. Nenurodžius paštomato į artimiausia paštomatą pagal gavėjo adresą kaina Omniva -2.99 eur, DPD 3.99 eur / nuo 50 eur Nemokamai

Pristatymas į namus:

Užsakymas pristatomas į namus Omniva arba DPD kurjeriais darbo dienomis tarp 7-17val.  Kaina -5.99 eur / nuo 100 eur Nemokamai

 KEITIMAS IR GRĄŽINIMAS

goodmood.lt tinklalapyje įgytas tinkamos kokybes prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo jų gavimo. O netinkamos kokybes prekes (brokas, defektas ir pan.) pagal garantiją per dvejus metus.  Išsamią informaciją apie grąžinimą rasite puslapyje: grąžinimai bei pirkimo pardavimo taisyklėse.Aprašymas

Veido masažuoklis, volelis - Sodalitas

Išskirtinė masažinių veido volelių kolekcija kruopščiai pagaminta iš išskirtinių brangakmenių, įskaitant nefritą, kvarcą, sodalitą, obsidianą ir ametistą.

Teigiama kristalų energija

Natūralūs kristalai yra neatsiejama holistinio požiūrio į gyvenimą dalis. Visiems, kuriems artima kristalų jėga, ir tiems, kurie tiki intencijos galia. Kristalai atsakingi už pusiausvyros atkūrimą atnaujindami mūsų ryšį su žeme. Be nuostabios išvaizdos, šie brangakmeniai pasirinkti dėl jų gebėjimo spinduliuoti teigiamą energiją.

Sodalitas

Sodalitas – tai vienas stipriausių trečiąją akį aktyvuojančių akmenų. Tai augimo ir dvasinės stiprybės, tiesos, idealų siekimo, tvirtybės ir drąsos akmuo. Sodalitas sukuria harmoniją aplinkoje, suteikia ramybę, plečia sąmonę, padeda likti ištikimam vidinei tiesai, savo įsitikinimams, išlaisvina blokuotus jausmus ir kaltės jausmą.

Privalumai

Dviejų galų volelis gali tapti nuostabia priemone, padedančia sumažinti įtampą, pagerinti kraujotaką ir cirkuliaciją, sumažinti paburkimą, o taip pat padėti pagerinti odos elastingumą bei raukšlelių ryškumą.

Rekomendacijos

Norėdami perkelti grožio patirtį į kitą lygį naudokite veido volelius su molinėmis veido kaukėmis, Konjac kempinėlėmis, ar aliejukais. Toks derinys pagerins rezultatus ir užtikrins, kad pasiektumėte norimus odos priežiūros rezultatus.

Įpakavimas

Kiekvienas veido masažuoklis įdėtas į juodą medvilninį maišelį, tai elegancijos dvelksmas ir tobula dovana.

Naudojimas:

Voluokite nuo skruostų arba smakro link smilkinių. Nuo vidurio kaktos link kaktos išorės. Nedidelį volelį galite naudoti akims.

Privalumai:

  • Veido masažuoklis volelis
  • Kristalas: Sodalitas
  • Kiekvienas kristalas yra unikalus
  • Patogi rankena ir volelių formą
  • Įpakuotas į juodą medvilninį maišelį - tinka dovanoms
  • Maišelis leis saugai laikyti masažuoklį ir apsaugos nuo dulkių ir nešvarumu
  • Medžiaga: Sodalitas, žalvaris
  • Matmenys: 15 x 6 x 2.5 cm

Prekės detalės

Spalva
Mėlyna
Matmenys
15 x 6 x 2.5 cm
Medžiaga
Sodalitas, žalvaris
GEMFR06

Šiame tinklalapyje naudojami slapukai (eng. cookies)