Jogos Kilimėlis FLOW COATED - Cosmic...
Jogos Kilimėlis FLOW COATED - Cosmic...
Jogos Kilimėlis FLOW COATED - Cosmic...
Jogos Kilimėlis FLOW COATED - Cosmic...
Jogos Kilimėlis FLOW COATED - Cosmic...

Jogos Kilimėlis FLOW COATED - Cosmic Burst

Išparduota
95,00 €
Pristatymas

3 mm storio mankštos kilimėlis iš natūralios gumos su neslystančiu padengimu

 

Nemokamas pristatymas nuo 50€

 

Paštomatais nuo 2.99 € | Kurjeriu 5.99 €

 

Netiko? Grąžinkite per 14 d.

PRISTATYMAS LIETUVOJE

Pristatymo laikas Lietuvos teritorijoje neturėtų viršyti 2 darbo dienų nuo prekių išsiuntimo momento. Mūsų tikslas išsiųsti prekes kuo greičiau. Užsakymai pateikti nuo pirmadienio iki penktadienio 12 val. išsiunčiami tą pačia dieną,  pateikti po 12 val.  kitą dieną, o pateikti savaitgalį išsiunčiami pirmadienį.

Pristatymas paštomatais (Omniva, DPD)

Užsakymas pristatomas į pasirinkta Omniva arba DPD paštomatą. Nenurodžius paštomato į artimiausia paštomatą pagal gavėjo adresą kaina Omniva -2.99 eur, DPD 3.99 eur / nuo 50 eur Nemokamai

Pristatymas į namus:

Užsakymas pristatomas į namus Omniva arba DPD kurjeriais darbo dienomis tarp 7-17val.  Kaina -5.99 eur / nuo 100 eur Nemokamai

 KEITIMAS IR GRĄŽINIMAS

goodmood.lt tinklalapyje įgytas tinkamos kokybes prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo jų gavimo. O netinkamos kokybes prekes (brokas, defektas ir pan.) pagal garantiją per dvejus metus.  Išsamią informaciją apie grąžinimą rasite puslapyje: grąžinimai bei pirkimo pardavimo taisyklėse.Aprašymas

Jogos kilimėlis su padengimu - Cosmic Burst

Jogos kilimėlis su papildomu neslystančiu padengimu, kuris suaktyvina sukibimą nuo pat pirmos praktikos minutės. Tai FLOW jogos kilimėlis, padengtas papildomu natūraliu neslidžiu sluoksniu. Kilimėlis pagamintas iš 3 mm storio biologiškai skaidžios natūralios gumos ir mikropluošto su natūralia viršutine danga. Kilimėlio paviršius šiurkštesnis lyginant su FLOW kilimėliais. Labiausiai tinka žmonėms, kurių rankos ir kojos lėtai šyla, delnai retai prakaituoja, bei praktikuojantiems jogą šaltesnėmis sąlygomis. Sukurtas jogai, bet tinka ir kitoms mankštoms.

Privalumai:

  • Greitas sukibimas
  • Tvarus ir patvarus kilimėlis
  • Medžiaga: 100% natūrali guma, mikropluoštas, netoksiškas augalinės kilmės padengimas
  • Viršutinis sluoksnis liečiant: šiek tiek šiurkštus, grublėtas
  • Matmenys: 183 x 61 cm
  • Storis: 3 mm
  • Svoris: 2.4 kg
  • Komplekte: kilimėlis +dirželis kilimėliui

Greitas sukibimas

Papildomas neslystantis padengimas padaro kilimėlio paviršių šiurkštesnį, o jo sukibimas suaktyvėja nuo pat pirmos praktikos minutės. Puikiai tinka esant žemesnei aplinkos temperatūrai arba kai lėčiau šyla rankos ir kojos. Garantuoja nepaprastą sklandumą sekų perėjimuose.

Patogi atrama

Didelio gumos tankio ir tinkamo storio dėka kilimėlis stabilizuojasi ir padeda sušvelninti sąnarius, apsaugant kelius ir klubus nuo spaudimo fizinio krūvio metu. Eglutės  raštas kilimėlio apatinėje dalyje užtikrina, kad kilimėlis pratimo metu nepakeis padėties ir nesisuks kraštuose. 

Švari kompozicija

Kilimėlis susideda iš natūralaus kaučiuko pagrindo ir viršutinio sluoksnio, pagaminto iš subtilaus, ypač sugeriančio mikropluošto audinio, papildomai padengto natūralia neslidžia danga. Natūralus kaučiukas yra 100% biologiškai skaidomas ir draugiškas aplinkai. Kilimėlis neturi švino, kadmio, latekso ir silikono. Tinka perdirbimui. Potencialiai toksiški klijai buvo eliminuoti iš gamybos proceso, kilimėlio sluoksniai tarpusavyje sujungti kaitinimo būdų. Mikropluošto audinio spauda atspausdinta vandens pagrindo dažais.

Cosmic burst dizainas

Kilimėlio raštui Joy in me komandą įkvėpė  kelionė į Havajus. Tai tikras rojus. Ėjimas ant sustingusios lavos Big Island saloje nuostabi patirtis. Vaikščiodami šiltu paviršiumi, supratę kad po apačia kunkuliuoja lava, prisipildote energijos. JOY in me Cosmic Burst kilimėlis tai atsigręžimas  kasdienėje praktikoje į galingą gamtos jėgą.

Priežiūros instrukcijos

Geriausia kilimėlį nuvalyti drėgna šluoste. Neplaukite skalbimo mašinoje ir nedžiovinkite džiovyklėje. Ilgalaikis tiesioginis saulės spindulių poveikis gali paspartinti biologinio skaidymosi procesą.

Atsargiai

Produktas susideda iš natūralios, biologiškai skaidžios gumos (kaučiuko). Žmonės, alergiški kaučiukui, turėtų vengti kontakto su kilimėliu.

Prekės detalės

Spalva
Juoda
Matmenys
183 x 61 cm, storis 3mm
Medžiaga
100% natūrali guma, mikropluoštas, netoksiškas augalinės kilmės padengimas
800403

Panašios prekės

Šiame tinklalapyje naudojami slapukai (eng. cookies)