Kalėdinis elgtutės žaisliukas
automobilio Mini formą atkartojantis žaisliukas
su eglute ant stogo
stiklinis, vidutinio dydžio žaisliukas papuoš Jūsų eglutę
Kalėdinis elgtutės žaisliukas
automobilio Mini formą atkartojantis žaisliukas
su eglute ant stogo
stiklinis, vidutinio dydžio žaisliukas papuoš Jūsų eglutę

Eglutės žaisliukas - Automobilis

Turime
13,00 €
Pristatymas 1- 2 d. d.

Originalios formos eglutės žaisliukas

 

Paštomatais nuo 2.99 € | Kurjeriu 5.99 €

 

Nemokamas Pristatymas Paštomatais nuo 50 €

 

Netiko? Grąžinkite per 14 d.

PRISTATYMAS LIETUVOJE

Pristatymo laikas Lietuvos teritorijoje neturėtų viršyti 2 darbo dienų nuo prekių išsiuntimo momento. Mūsų tikslas išsiųsti prekes kuo greičiau. Užsakymai pateikti nuo pirmadienio iki penktadienio 12 val. išsiunčiami tą pačia dieną,  pateikti po 12 val.  kitą dieną, o pateikti savaitgalį išsiunčiami pirmadienį.

Pristatymas paštomatais (Omniva, DPD)

Užsakymas pristatomas į pasirinkta Omniva arba DPD paštomatą. Nenurodžius paštomato į artimiausia paštomatą pagal gavėjo adresą kaina Omniva -2.99 eur, DPD 3.99 eur / nuo 50 eur Nemokamai

Pristatymas į namus:

Užsakymas pristatomas į namus Omniva arba DPD kurjeriais darbo dienomis tarp 7-17val.  Kaina -5.99 eur / nuo 100 eur Nemokamai

 KEITIMAS IR GRĄŽINIMAS

goodmood.lt tinklalapyje įgytas tinkamos kokybes prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo jų gavimo. O netinkamos kokybes prekes (brokas, defektas ir pan.) pagal garantiją per dvejus metus.  Išsamią informaciją apie grąžinimą rasite puslapyje: grąžinimai bei pirkimo pardavimo taisyklėse.



Aprašymas

Eglutės žaisliukas dovanų dėžutėje - Automobilis Mini

Originalios formos eglutės žaisliukas atkartojantis Mini automobilio formą su eglutės medelių ant stogo, tai bene jau klasikiniu tapęs Kalėdinis atributas. Nuo šiol jį galite perkelti ir ant savo Kalėdinės eglutės. Šį Sass and Belle prekės ženklo tradicinė žaisliukų kolekcija pasižymi visų mėgstama klasikine raudona ir balta spalva, įvairiomis tekstūromis ir formomis. Jaukios dekoracijos atspindi mums visiems žinomas ir mylimas Kalėdų temas.

Žaisliukai parduodami po vieną vienetą. Žaisliuko dydis vidutinis, pagamintas iš stiklo, ties langais ir automobilio priekiu papuoštas auksiniais blizgučiais. Tai vidutinio dydžio žaisliukas geriausiai atrodantis ant vidutinio arba didesnio dydžio Kalėdinių medelių. Gerai atrodo, kaip papildoma eglutės dekoracija prie kitų skirtingu spalvų ir formų žaislų. Taip pat puikiai pasitarnaus kaip įdomesnis akcentas prie vienspalvių vienodos formos pvz. apvaliu žaisliukų.

Eglutės žaisliukas taip pat gali tikti kaip dovana automobilių mėgėjams ir Minio fanams

Privalumai:

  • Matmenys: 9.9 x 4.8 x 6.1 cm
  • Medžiaga: Stiklas
  • Prekės ženklas: Sass and Belle (Didžioji Britanija)

Prekės detalės

Spalva
Raudona
Matmenys
9.9 x 4.8 x 6.1 cm
Medžiaga
Stiklas
RUBYXM071

Panašios prekės

Šiame tinklalapyje naudojami slapukai (eng. cookies)