• −15%
Palo Santo medžio lazdelės
Palo Santo medžio lazdelės
Palo Santo medžio lazdelės

Palo Santo medžio lazdelės

Išparduota
10,20 € 12,00 € -15%
Pristatymas

Palo Santo medžio lazdelės smilkymui, 50-55 g.

 

Paštomatais nuo 1.99 € | Kurjeriu 3.99 €

 

Nemokamas Pristatymas nuo 29 €

 

Netiko? Grąžinkite per 14 d.

Aprašymas

Sakoma, kad Palo Santo reikia uždegti tik vieną kartą, kad amžinai prisimintumėte jo kvapą. Palo Santo medžio medieną galima naudoti įvairiai. Natūrali smilkoma Palo Santo mediena leidžia atsipalaiduoti ir padeda atsikratyti neigiamos energijos. Degimo metu išsiskyrę eteriniai aliejai suteikia ramybės, laimės ir atviro proto.

Nuostabus kvapas, atsiskleidžiantis lazdelių deginimo metu, turi savybių, kurios padeda atsipalaiduoti ir palaiko meditaciją. Šimtmečiais Palo Santo buvo pripažįstamas šamanų ir gydytojų, kurie noriai naudojo nuostabias jo savybes. Dabar šį unikalų aromatą galite pajusti savo namuose.

Palo Santo paprasta naudoti. Tereikia padegti pagaliuką iš vienos pusės ir po minutės užgesinti liepsną tiesiog papur2ius lazdelę. Karšta įkaitusi dalis skleis šviesius, lengvus, aromatinius dūmus. Štai kodėl šį mediena naudojama kaip natūralūs smilkalai. Kiekvieną lazdelę galima naudoti pakartotinai, kol jis visiškai sudegs, todėl tai yra gan taupus pasirinkimas, kuris prisides prie atsipalaidavimo ir įtampos sumažinimo

Palo Santo yra importuojamas iš Peru. JOY in me prekės ženklas bendradarbiauja su „Munay Peru“ - žmonių grupe, kuri ne tik parduoda šventojo medžio gaminius, bet ir aktyviai dalyvauja Puria apylinkių Las Lomas rajone miškų atkūrime.

Palo Santo 50/55g - 6 lazdelės

Medvilniniame maišelyje

kilmės šalis Peru

Prekės detalės

800904
Prekė pridėta į wishlist'ą

Šiame tinklalapyje naudojami slapukai (eng. cookies)