Kilimėlis sportui su spauda
Jogos kilimėlis komplekte su darželių
Patvarus ir ekologiškas kilimėlis sportui
Kilimėlis sportui su spauda
Jogos kilimėlis komplekte su darželių
Patvarus ir ekologiškas kilimėlis sportui

Jogos ir Pilateso Kilimėlis FLOW - Cosmic Burst

Išparduota
79,00 €
Pristatymas

Universalus kilimėlis sportui 3mm storio, natūrali guma

 

Nemokamas pristatymas paštomatais nuo 29 Eurų

 

Paštomatas nuo 1.99 € | Kurjeris 3.99 €

 

Netiko? Grąžinkite 14 dienų bėgyje

Aprašymas

Universalus jogos ir pilateso kilimėlis

3mm storio universalus mankštos kilimėlis, pagamintas iš natūralios gumos (kaučiuko), viršutinė dalis mikropluoštas. Palaikymas ir puikus sukibimas net intensyviausios jogos praktikos metu. Sukurtas jogai, bet tinka ir kitoms mankštoms.

Privalumai:

  • Dinamiškas sukibimas
  • Tvarus ir patvarus kilimėlis
  • Matmenys: 183 x 61 cm
  • Storis: 3 mm
  • Svoris: 2.4 kg
  • Komplekte: kilimėlis +dirželis kilimėliui

Dinamiškas sukibimas

Kilimėlio sukibimas gerėja didėjant praktikos intensyvumui. Kuo karštesnis kūnas, tuo didesnis kontaktas su kilimėliu ir tuo geresnis sukibimas Tai garantuoja nepaprastą perėjimų sekose sklandumą. Kilimėlis tai taip pat puikiai tinka pilateso ir fitneso treniruotėms.

Patogi atrama

Didelio gumos tankio ir tinkamo storio dėka kilimėlis stabilizuojasi ir padeda sušvelninti sąnarius, apsaugant kelius ir klubus nuo spaudimo fizinio krūvio metu. Eglutės  raštas kilimėlio apatinėje dalyje užtikrina, kad kilimėlis pratimo metu nepakeis padėties ir nesisuks kraštuose. 

Švari kompozicija

Kilimėlis susideda iš natūralaus kaučiuko pagrindo ir viršutinio sluoksnio, pagaminto iš subtilaus, ypač sugeriančio mikropluošto audinio, kuris yra minkštas ir malonus prisilietimui lyg zomša. Natūralus kaučiukas yra 100% biologiškai skaidomas ir draugiškas aplinkai. Kilimėlis neturi švino, kadmio, latekso ir silikono. Tinka perdirbimui. Potencialiai toksiški klijai buvo eliminuoti iš gamybos proceso, kilimėlio sluoksniai tarpusavyje sujungti kaitinimo būdų. Mikropluošto audinio spauda atspausdinta vandens pagrindo dažais.

Cosmic burst dizainas

Kilimėlio raštui Joy in me komandą įkvėpė  kelionė į Havajus. Tai tikras rojus. Ėjimas ant sustingusios lavos Big Island saloje nuostabi patirtis. Vaikščiodami šiltu paviršiumi, supratę kad po apačia kunkuliuoja lava, prisipildote energijos. JOY in me Cosmic Burst kilimėlis tai atsigrėžimas  kasdienėje praktikoje į galingą gamtos jėgą.

Priežiūros instrukcijos

Geriausia kilimėlį nuvalyti drėgna šluoste. Esant stipresniems nešvarumams, skalbimo mašinoje juos galima plauti maks. 30 ° C. Negalima džiovinti džiovyklėje ir negalima naudoti ploviklių. Paskleiskite, kad išdžiūtų. Norėdami pagreitinti džiovinimo procesą, galite apkloti kilimėlį rankšluosčiu. Ilgalaikis tiesioginis saulės spindulių poveikis gali paspartinti biologinio skaidymo procesą.

Patarimai

Kuo karštesnės rankos ir kojos, tuo geriau kilimėlis sukimba. Kilimėlis geriausiai tinka dinaminei jogai ar kitoms dinamiškoms mankštoms šiltoje aplinkoje. Pirmosioms asanoms ar pratimams verta susitelkti stipriau spaudžiant rankas ir kojas prie kilimėlio. Pirmos praktikos metu kilimėlis gali jaustis šiek tiek slidus, tai yra normalu. Vos po kelių panaudojimų mikropluoštas taps grubesnis, o sukibimas bus optimalus. Norėdami nedelsdami suaktyvinti sukibimą, geriausia sudrėkinti rankas ir kojas vandeniu arba švelniai papurkšti vandens ant kilimėlio.

Atsargiai

Produktas susideda iš natūralios, biologiškai skaidžios gumos (kaučiuko). Žmonės, alergiški kaučiukui, turėtų vengti kontakto su kilimėliu.

Prekės detalės

Spalva
Juoda
Matmenys
183 x 61 cm, 3 mm storio
Medžiaga
nat8rali guma (kaučiukas), mikropuoštas
800002
Prekė pridėta į wishlist'ą

Šiame tinklalapyje naudojami slapukai (eng. cookies)