Stiklinė gertuvė su kristalu - Shine
Stiklinė gertuvė su kristalu - Shine
Stiklinė gertuvė su kristalu - Shine
Stiklinė gertuvė su kristalu - Shine
Stiklinė gertuvė su kristalu - Shine
Stiklinė gertuvė su kristalu - Shine
Stiklinė gertuvė su kristalu - Shine
Stiklinė gertuvė su kristalu - Shine
Stiklinė gertuvė su kristalu - Shine
Stiklinė gertuvė su kristalu - Shine

Stiklinė gertuvė su kristalu - Shine

Turime
69,00 €
Pristatymas 1- 2 d. d.

Stiklinė gertuvė su kalnų krištolo kristalu

 

Nemokamas pristatymas nuo 50€

 

Paštomatais nuo 2.99 € | Kurjeriu 5.99 €

 

Netiko? Grąžinkite per 14 d.

PRISTATYMAS LIETUVOJE

Pristatymo laikas Lietuvos teritorijoje neturėtų viršyti 2 darbo dienų nuo prekių išsiuntimo momento. Mūsų tikslas išsiųsti prekes kuo greičiau. Užsakymai pateikti nuo pirmadienio iki penktadienio 12 val. išsiunčiami tą pačia dieną,  pateikti po 12 val.  kitą dieną, o pateikti savaitgalį išsiunčiami pirmadienį.

Pristatymas paštomatais (Omniva, DPD)

Užsakymas pristatomas į pasirinkta Omniva arba DPD paštomatą. Nenurodžius paštomato į artimiausia paštomatą pagal gavėjo adresą kaina Omniva -2.99 eur, DPD 3.99 eur / nuo 50 eur Nemokamai

Pristatymas į namus:

Užsakymas pristatomas į namus Omniva arba DPD kurjeriais darbo dienomis tarp 7-17val.  Kaina -5.99 eur / nuo 100 eur Nemokamai

 KEITIMAS IR GRĄŽINIMAS

goodmood.lt tinklalapyje įgytas tinkamos kokybes prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo jų gavimo. O netinkamos kokybes prekes (brokas, defektas ir pan.) pagal garantiją per dvejus metus.  Išsamią informaciją apie grąžinimą rasite puslapyje: grąžinimai bei pirkimo pardavimo taisyklėse.Aprašymas

Gertuvė su kalnų krištolo kristalu

Talpa apie 500 ml (priklauso nuo kristalo dydžio) kiekvienas kristalas unikalus, tad kristalo spalva ir forma gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje.

Kalnų Krištolas

Kalnų krištolas – vienas stipriausių negatyvią energiją aplinkoje ar žmoguje valančių akmenų. Harmonizuoja, išgrynina ir apvalo mintis, padeda susikoncentruoti, susikaupti,  suteikia aiškumo, stiprina intuiciją, suteikia tvirtumo.Tai galingas skaidrios energijos šaltinis apjungiantis fizinį lygmenį su dvasinių. Skatina tobulėjimą ir teikia dvasinę pusiausvyrą, padeda geriau pažinti save, pamatyti pozityviuosius net labai sudėtingų situacijų aspektus. Vienas stipriausių gydančių akmenukų. stimuliuojančių imuninę sistemą ir grąžinančių kūnui balansą.

Teigiama kristalų vibracija

Natūralūs kristalai yra neatsiejama holistinio požiūrio į gyvenimą dalis. Jie atsakingi už pusiausvyros ir taikos atkūrimą atnaujindami mūsų ryšį su žeme. Jie padeda išlaisvinti neigiamą energiją ir palaiko kūno ir proto valymą.

Krištolo energija vandenyje

Natūralus, skaidrus kristalas buvo tvirtai pritvirtintas prie butelio vidinės pusės, kad vanduo užpildytų teigiamą energiją. Visiems, kuriems artima kristalų jėga, ir tiems, kurie tiki intencijos galia.

Patvari ir saugi gertuvė

Pagamintas iš stiklo tinkančio sąlyčiui su maistu.  Netoksiška, be BPA gertuvė su metaliniu kamšteliu su ypač patogia, tvirta rankena. Su kruopščiai parinktu, natūraliu ir saugiu kristalu, tinkamu panardinimui į vandenį.

Priežiūros rekomendacijos

Stiklinę butelio dalį galima plauti indaplovėje. Kamštuką ir dugno dalį su kristalu reikia valyti šiltu vandeniu ir plovimo skysčiu jų negalima plauti indaplovėje.

Kaip naudoti buteliuką su kristalu?

Prieš užpildydami butelį vandeniu, atsargiai atsukite dugno dalį su kristalu. Į butelį pripilkite vandens, geriausia filtruoto. Rekomenduojame kambario temperatūros vandenį. Buteliukai nėra skirti ilgalaikiam skysčio laikymui. Stiklas - elkitės atsargiai. Skirta tik vandeniui.

Privalumai:

  • Talpa: 500 ml (priklausomai nuo kristalo dydžio)
  • Kiekvienas kristalas yra unikalus - jis gali šiek tiek skirtis spalva ir dydžiu
  • Pakuotėje gertuvė ir neopreno apsauginis dėkliukas buteliukui
  • Gertuvė turi patogią  metalinę rankeną integruota į dangtelį
  • Šį rankenėlė palengvins buteliuko nešiojimą.

Prekės detalės

Spalva
Skaidri, skaidrus akmenukas
Medžiaga
Sliklas, plienas
Talpa
500 ml
Kolekcija
SHINE
Tinka plauti indaplovėje
TAIP
GT0309

Panašios prekės

Šiame tinklalapyje naudojami slapukai (eng. cookies)