Stiklinė gertuvė su kristalu - Shine
Stiklinė gertuvė su kristalu - Shine
Stiklinė gertuvė su kristalu - Shine
Stiklinė gertuvė su kristalu - Shine
Stiklinė gertuvė su kristalu - Shine

Stiklinė gertuvė su kristalu - Shine

Turime
69,00 €
Pristatymas 1- 3 d. d.

Stiklinė gertuvė su ametisto kristalu

 

Nemokamas pristatymas paštomatais nuo 25 Eurų

 

Paštomatas nuo 1.99 € | Kurjeris 3.99 €

 

Netiko? Grąžinkite 14 dienų bėgyje

Aprašymas

Gertuvė su ametisto kristalu

Talpa apie 450 ml (priklauso nuo kristalo dydžio) kiekvienas kristalas unikalus, tad kristalo spalva ir forma gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje.

Ametistas

Pusiausvyros, ramybės, kantrybės ir apsivalymo kristalas. Vadinamas harmonijos ir atsipalaidavimo akmeniu.

Teigiama kristalų vibracija

Natūralūs kristalai yra neatsiejama holistinio požiūrio į gyvenimą dalis. Jie yra atsakingi už pusiausvyros ir taikos atkūrimą atnaujindami mūsų ryšį su žeme. Jie padeda išlaisvinti neigiamą energiją ir palaiko kūno ir proto valymą.

Krištolo energija vandenyje

Natūralus, skaidrus kristalas buvo tvirtai pritvirtintas prie butelio vidinės pusės, kad vanduo užpildytų teigiamą energiją. Visiems, kuriems artima kristalų jėga, ir tiems, kurie tiki intencijos galia.

Patvari ir saugi gertuvė

Pagamintas iš stiklo tinkančio sąlyčiui su maistu.  Netoksiška, be BPA gertuvė su 18/8 nerūdijančio plieno elementais. Su kruopščiai parinktu, natūraliu ir saugiu  kristalu, tinkamu panardinimui į vandenį.

Priežiūros rekomendacijos

Stiklinę butelio dalį galima plauti indaplovėje. Kamštuką ir dugno dalį su kristalu reikia valyti šiltu vandeniu ir plovimo skysčiu jų negalima plauti indaplovėje.

Kaip naudoti buteliuką SHINE?

Prieš užpildydami butelį vandeniu, atsargiai patsukite dugno dalį su kristalu. Į butelį pripilkite vandens, geriausia filtruoto. Mes rekomenduojame vandenį kambario temperatūroje. SHINE buteliai nėra skirti ilgalaikiam skysčio laikymui. Stiklas - elkitės atsargiai. Skirta tik vandeniui. Talpa: apie 450 ml (priklausomai nuo kristalo dydžio) Kiekvienas kristalas yra unikalus - jis gali šiek tiek skirtis spalva ir dydžiu. Pakuotėje su neopreno apsauginiu dėkliuku buteliui. Patogi rankenėlė palengvinanti buteliuko nešiojimą. Nedidelė skylutė apačioje pašalina orą, todėl butelį lengviau įdėti ir išimti. Nešvarumų atveju rekomenduojame plauti rankomis žemoje temperatūroje, naudojant švelnu ploviklį.

Prekės detalės

Spalva
Skaidri, violėtinis akmenukas
Medžiaga
Sliklas, 18/8 nerūdijantis plienas
Talpa
apie 450 ml
Kolekcija
SHINE
Tinka plauti indaplovėje
TAIP
800705

Panašios prekės

Prekė pridėta į wishlist'ą

Šiame tinklalapyje naudojami slapukai (eng. cookies)