• −15%
21 dienos iššūkis - Stop bad eating...
21 dienos iššūkis - Stop bad eating...
21 dienos iššūkis - Stop bad eating...
21 dienos iššūkis - Stop bad eating...

21 dienos iššūkis - Stop bad eating habits

Turime
8,50 € 10,00 € -15%
Pristatymas 1- 3 d. d.

Pasiruoškite  pakeisti blogus mitybos įpročius per 21 dieną su specialiai tam pritaikytu kortelių iššūkių. Kortelės anglų kalba

 

Paštomatais nuo 1.99 € | Kurjeriu 3.99 €

 

Nemokamas Pristatymas nuo 29 €

 

Netiko? Grąžinkite per 14 d.

Aprašymas

Rūpinkis savimi išmokdamas geriau maitintis per 21 dieną. Norit atsisakyti įpročio valgyti netinkamai? Tu gali tai padaryti.

Įprotis yra elgesys, kurį sunku pakeisti, nes su laiku jis tampa automatiškas ir emocionalus, kai yra reguliariai praktikuojamas. Jei šis įprotis tampa problema jūsų gyvenime, turite jį nutraukti ir pakeisti jį pozityviu. Jei skaitote šį tekstą, einate teisingu kelių, nes atlikote pirmą pagrindinį žingsnį: žinokite apie tą blogą įprotį. Dabar turite įsitikinti, kad esate motyvuotas pakeisti elgesį, ir tada galėsite pradėti planuoti kelią į priekį. Dr. Maxwellas Maltzas 1960 m. Parašė knygą „Psicho-kibernetika“, kurioje paaiškino, kaip suprato, kad jo pacientams prireikė mažiausiai 21 dienos, kol jie įprato prie fizinių pokyčių. Ši trukmė taip pat priklauso nuo jūsų asmenybės, motyvacijos, aplinkybių ir aptariamo įpročio, tačiau panašu, kad reguliariai praktikuojantis ir motyvuojant tai gali būti tinkamas laikas atsisakyti įpročio.

Ši 21 dienos programa sukuria naujus sveikus įpročius. Pateikia pagrindinius patarimus, padedančius maitintis tinkamai. Blogi valgymo įpročiai gali pakenkti jūsų sveikatai. Tad dažnai verta jos pakeisti. Būk stiprus, tu gali tai padaryti.

Ar suveiks viskas priklauso nuo jūsų, neskubėkite duokite sau laiko ir pamažu judėkite žingsnis po žingsnio pirmyn.

Kortelės anglų kalba

Komlekte ištraukiamos kortelės su užduotimis ir apyranke.

Svarbu! Uždedant apyrankę neužspauskite jos per stipriai, užsegimas sukurtas taip kad užsidėjus ji nenusmuktu ir primintu Jums apie vykdoma iššūkį, ji nenusiima. Nuimti ją galėsite nukirpus juostelę.

Prekės detalės

DY21DAEAE

Panašios prekės

Prekė pridėta į wishlist'ą

Šiame tinklalapyje naudojami slapukai (eng. cookies)