Jogos Kilimėlis i6 kamštinės medžiagos.
Lengvas, patogus kelioninis kilimėlis mankštoms
Natūraliu gamtai draugišku medžiagų kilimėlis su guminiu padu
Plonas jogos kilimėlis
neslydus viršus ir apačia, netamprus, antibakterinis.
su dirželių patogiam nešimui.
Pristatomas patogiame krepšyje
kuris tiks kilimėlio sandėliavimui ir nešiojimui.
Jogos Kilimėlis i6 kamštinės medžiagos.
Lengvas, patogus kelioninis kilimėlis mankštoms
Natūraliu gamtai draugišku medžiagų kilimėlis su guminiu padu
Plonas jogos kilimėlis
neslydus viršus ir apačia, netamprus, antibakterinis.
su dirželių patogiam nešimui.
Pristatomas patogiame krepšyje
kuris tiks kilimėlio sandėliavimui ir nešiojimui.

Premium Jogos Kilimėlis - Cork

Išparduota
69,00 €
Pristatymas

Kelioninis jogos ir treniruočių kilimėlis, kamštinė medžiaga ir guma

 

Nemokamas pristatymas nuo 50€

 

Paštomatais nuo 2.99 € | Kurjeriu 5.99 €

 

Netiko? Grąžinkite per 14 d.

PRISTATYMAS LIETUVOJE

Pristatymo laikas Lietuvos teritorijoje neturėtų viršyti 2 darbo dienų nuo prekių išsiuntimo momento. Mūsų tikslas išsiųsti prekes kuo greičiau. Užsakymai pateikti nuo pirmadienio iki penktadienio 12 val. išsiunčiami tą pačia dieną,  pateikti po 12 val.  kitą dieną, o pateikti savaitgalį išsiunčiami pirmadienį.

Pristatymas paštomatais (Omniva, DPD)

Užsakymas pristatomas į pasirinkta Omniva arba DPD paštomatą. Nenurodžius paštomato į artimiausia paštomatą pagal gavėjo adresą kaina Omniva -2.99 eur, DPD 3.99 eur / nuo 50 eur Nemokamai

Pristatymas į namus:

Užsakymas pristatomas į namus Omniva arba DPD kurjeriais darbo dienomis tarp 7-17val.  Kaina -5.99 eur / nuo 100 eur Nemokamai

 KEITIMAS IR GRĄŽINIMAS

goodmood.lt tinklalapyje įgytas tinkamos kokybes prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo jų gavimo. O netinkamos kokybes prekes (brokas, defektas ir pan.) pagal garantiją per dvejus metus.  Išsamią informaciją apie grąžinimą rasite puslapyje: grąžinimai bei pirkimo pardavimo taisyklėse.Aprašymas

Premium klasės jogos ir treniruočių kilimėlis

Natūralus ir ekologiškai tvarus kamščio/gumos jogos kilimėlis. Paviršius pagamintas iš kamštinės medžio žievės tai puiki ir be to ekologiška alternatyva įprastam jogos praktikų kilimėliui.

Senovės Graikijoje kamštis buvo laisvės ir garbės simbolis, tačiau šiais laikais kamštinė medžiaga tampa vis populiaresnė dėl savo nuostabių savybių. Kamštinė medžiaga pasižymi anti-bakterinėmis savybėmis yra lengva, nereikli priežiūroje, gan patvari, natūrali ir perdirbama, be to medžio žievė yra atsinaujinanti gamtoje medžiaga. Šį kilimėlį ne tik malonu liesti rankomis ir kojomis, bet besimankštinant pasijausite lyg būtumėte arčiau gamtos, darant pratimus ant kilimėlio užplūsta labai žemiškas jausmas.

Kamštinis jogos kilimėlis priklauso Premium klasės kilimėliams, tad yra skirta rimtai eksploatacijai. Tai aukščiausios klasės jogos kilimėlis skirtas jogos ir treniruočių profesionalams, įgudusiems praktikams ir žinoma tiems kurie vertina kokybę ir ekologiškas medžiagas. Dėl išties nuostabių kamštinės medžiagos natūralių savybių sukibimas su paviršiumi stipriai padidėja, tai garantuoja išties malonia mankštą. Su šiuo kilimėlių galite nesujaudinti dėl prakaito ar išlieto vandens tokio tipo kilimėliai puikiai pasiteisina karštoje jogoje. Įprastoje jogoje ir treniruotėse greičiausiai pastebėsite, kad delnai prakaituoja mažiau, nes kamštinė medžiaga yra  kvėpuojanti.

Idealiai tinka bet kokio tipo jogos praktikoms ar treniruotėms. Šį kilimėlį lengva nešiotis ar užsidėti ant kito kilimėlio, papildomai suminkštinant. Rinkoje yra nemažai kamštinių kilimėlių kurių apatinėje pusėje yra Eva medžiaga, deja tai ne tik neekologiškas variantas, bet ir labai prastas techninis dizaino sprendimas, kilimėlis tampa pernelyg tamprūs, todėl dalinai prarandamas tinkamas sukibimas, dėl tamprumo pradeda skilinėti kamštis, todėl siūlome tik gumos pagrindą turinčius kilimėlius. Jie nėra itin minkšti, siekia vos 2mm storio, bet jo pilnai pakanka darant stovimus pratimus. Pratimams kur kaulai ilgesnį laiką liečiasi su paviršiumi gali būti naudojamos paprastos pagalvelės ar blokai paminkštinimui. Nedidelis storis neapsunkina kilimėlio, tad jį patogu neštis su savimi.

Privalumai:

 • PREMIUM Jogos kilimėis
 • Natūrali kamštinė medžiaga
 • Organiškai antibakterinis
 • Perdirbamas ir biologiškai suyrantis
 • Lengvas -lengva nešioti su savimi
 • Neslidus ir netamprus
 • Lengvai valomas paviršius
 • Nebijantis drėgmės
 • Aukštas paviršiaus sukibimas, guma apačioje
 • Medžiaga:
 • Viršutinis paviršius: natūrali kamštinė medžiaga
 • Apatinė pusė: guma
 • Ilgis: 183cm
 • Plotis: 63cm
 • Storis: 2mm
 • Svoris: 1,87 kg
 • Siunčiame krepšyje: tinkančiame sandėliavimui/laikymui ir nešiojimui

Priežiūra ir naudojimas:

Visada vyniokite kilimėlį laisvai - stipriai nesuspausdami ir neužlenkdami kamštines medžiagos. Niekada nelankstykite ir neglamžykite kamštinio jogos kilimėlio, vyniokite į ritinėlį laisvai. Atkreipkite dėmesį, kad dėl neapdoroto kamštinio paviršiaus ilgainiui gali atsirasti lengvi įtrūkimai, tačiau tai neturės įtakos kilimėlio savybėms ar patvarumui, tai tik vizualus aspektas.  Norėdami išvalyti kilimėlį, išvyniokite jį ir ištieskite tiesioje padėtyje. Nušluostykite šiltu muiluotu vandeniu ir palikite, kol jo paviršius išdžius, tada tiesiog suvyniokite, kaip įprasta. Jei praktikuojate karštą jogą ar turite kasdienius užsiėmimus, išvalykite kilimėlį po kiekvieno užsiėmimo. Sportuojant rečiau užteks pravalyti kartą per savaitę. Valymas  padeda išvengti kūno aliejaus kaupimosi ir palaiko kilimėlio gera būklę.

Prekės detalės

RY1275

Panašios prekės

Šiame tinklalapyje naudojami slapukai (eng. cookies)