Sojų vaško žvakė - Solar Plexus Chakra
Sojų vaško žvakė - Solar Plexus Chakra
Sojų vaško žvakė - Solar Plexus Chakra
Sojų vaško žvakė - Solar Plexus Chakra
Sojų vaško žvakė - Solar Plexus Chakra

Sojų vaško žvakė - Solar Plexus Chakra

Išparduota
19,00 €
Pristatymas

100% natūrali sojų vaško žvakė, amestisto ir agato kristalai

 

Nemokamas pristatymas nuo 50€

 

Paštomatais nuo 2.99 € | Kurjeriu 5.99 €

 

Netiko? Grąžinkite per 14 d.

PRISTATYMAS LIETUVOJE

Pristatymo laikas Lietuvos teritorijoje neturėtų viršyti 2 darbo dienų nuo prekių išsiuntimo momento. Mūsų tikslas išsiųsti prekes kuo greičiau. Užsakymai pateikti nuo pirmadienio iki penktadienio 12 val. išsiunčiami tą pačia dieną,  pateikti po 12 val.  kitą dieną, o pateikti savaitgalį išsiunčiami pirmadienį.

Pristatymas paštomatais (Omniva, DPD)

Užsakymas pristatomas į pasirinkta Omniva arba DPD paštomatą. Nenurodžius paštomato į artimiausia paštomatą pagal gavėjo adresą kaina Omniva -2.99 eur, DPD 3.99 eur / nuo 50 eur Nemokamai

Pristatymas į namus:

Užsakymas pristatomas į namus Omniva arba DPD kurjeriais darbo dienomis tarp 7-17val.  Kaina -5.99 eur / nuo 100 eur Nemokamai

 KEITIMAS IR GRĄŽINIMAS

goodmood.lt tinklalapyje įgytas tinkamos kokybes prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo jų gavimo. O netinkamos kokybes prekes (brokas, defektas ir pan.) pagal garantiją per dvejus metus.  Išsamią informaciją apie grąžinimą rasite puslapyje: grąžinimai bei pirkimo pardavimo taisyklėse.Aprašymas

Sojų žvakė su ametisto ir juodo agato kristalais

Patirkite kristalų galią su šia Solar Plexus čakros žvake. Žvakė su panardintais ametisto ir juodojo agato kristalais įkūniją Saulės rezginio čakros esmę. Kvapas „Giliai miške“ žadina drąsą ir pasitikėjimą savimi. Dėžutėje su įgalinančia žinute: „Nebūkite valdomi baimių savo mintyse, vadovaukitės svajonėmis savo širdyje“. Uždekite šią žvakę, kad padidintumėte savigarbą, panaudotumėte vidinę jėgą ir spinduliuotumėte pasitikėjimą. Uždegdami žvakę pajusite kristalų energiją ir raminantį specialiai sumaišyto aromato kvapą. Sudeginus šią žvakę, stiklainį galima panaudoti iš naujo, o akmens kristalus išvalyti ir laikyti. Padidinkite savo asmeninę galią ir pasitikėjimą savimi su saulės rezginio čakros kristalų žvake.

Unikali kompozicija asmeninei praktikai palaikyti

Tinka sukurti ypatinga erdvę jogos, meditacijos, mankštų, asmeninių praktikų metu bei deginimui namų erdvėje.

Solar Plexus Chakra (geltona)

Uždekite šią žvakę, kad sustiprintumėte Saulės rezginio čakrą. Padidintumėte savigarbą, panaudotumėte vidinę jėgą ir spinduliuotumėte pasitikėjimą. Saulės Raizginio čakra yra mūsų „galios centras“ ir visų įsitikinimų, nuomonių ir pažiūrų apie mus pačius bei supantį pasaulį saugykla. Šie įsitikinimai įtakoja mūsų savivertę ir pasitikėjimą savimi, mūsų valios jėgą bei gebėjimą įgyvendinti užsibrėžtus tikslus. Ši čakra randasi maždaug centre tarp bambos ir šonkaulių apačios.

Kristalų galia - Ametistas ir Agatas

Ametistas suteikia ramybę, pusiausvyrą, skatina žmogaus dvasingumą. Padeda transformuoti neigiamas mintis, senas programas ar įpročius. Juodasis Agatas žinomas, kaip dvasinių žaizdų gydytojas suteikia vidinę ramybę, pusiausvyrą, stabilumą. Šioje kompozicijoje jie puikiai sąveikaują su Saulės rezginio čakra.

Žinutė ir motyvacija

„Nebūkite valdomi baimių savo mintyse, vadovaukitės svajonėmis savo širdyje“

Kvapas

Nuostabus Deep in Forest (liet. gyliai miške) kvapas  turi aromaterapinį poveikį fizinei ir emocinei sferai.

Arčiau Gamtos

Unikalioje kompozicijoje tikri brangakmeniai, sojų vaškas ir medinė dagtis. Žvakė yra 100% veganiška, be parafino, parabenų ir palmių aliejaus.

Privalumai:

  • Sojų vaško žvakė Solar Plexus Chakra
  • Žvakė stikliniame indelyje
  • Gausiai papuošta kristalais
  • Tinka dovanoms
  • Degimo laikas: apie 17 val.
  • Kvapas: Deep in Forest (liet. gyliai miške)
  • Kristalai: Ametistas ir juodasis agatas
  • Medžiagos: Sojų vaškas,akmenys, medinis dagtis, stiklinis indelis
  • Matmenys: dėžutės 9 x 9 x 5,5 cm, žvakė: aukštis 5 cm, skersmuo 8,7 cm
  • Talpa: 175 g

Deginimo instrukcija:

Norėdami prailginti žvakės tarnavimo laiką pirmą kartą deginkite žvakę, minimaliai 2 valandas ar bent jau tol, kol išsilydys visas viršutinis vaško sluoksnis. Tai prailgins žvakės tarnavimo laiką ir išryškins visą jos aromatą. Žvakėje nėra dirbtinių kvapų stiprinimo priemonių, o natūraliam vaškui reikia laiko, kad tolygiai sušiltų.

Nepalikite žvakės be priežiūros. Prieš uždegdami žvakę pastatykite ją ant padėklo atokiau nuo degių paviršių. Nestatykite vaikams ir naminiams gyvūnams pasiekiamuose vietose.

Prekės detalės

Spalva
Balta
Matmenys
8,7 x 5 cm
Medžiaga
Kartotinė dėžutė
Medinis dagtis
Sojų vaškas
Stiklas
Talpa
175 g
AWCHKCC03

Panašios prekės

Šiame tinklalapyje naudojami slapukai (eng. cookies)