Nature Touch

Jūržolių Krepšys - Scandi Boho Jūržolių Krepšys - Scandi Boho 2
Turime
Krepšiai

Jūržolių Krepšys - Scandi Boho

Sass & Belle
BASK005
35,00 EUR
Jūržolių krepšys puikiai tiks ieškantiems draugišku gamtai interjero detalių. Skandinaviško stiliaus, natūralios spalvos su juodais akcentais, papuoštas kutu krepšys, skirtas patogiam daiktų laikymui ir sandėliavimui.
Medvilninis Užtiesalas -... Medvilninis Užtiesalas -... 2
Turime
Pledai

Medvilninis Užtiesalas - Scandi Boho

Sass & Belle
LEVI021
32,00 EUR
Dryžuotas užtiesalas iš Sass & Belle Scandi Boho kolekcijos. Minimalistinis geometrinis pledo raštas su juoda, ruda ir kremine spalva, patiks mėgstantiems santūru skandinaviška stilių. Natūralios medžiagos ir tekstūros dėka šį apklotą malonu užsimesti ant pečių šaltais vakarais. Kraštuose turi kutus, tad gerai atrodo ir puikiai tinka, kaip lovos ar...
Medinis Padėklas - Žemėlapis
Turime
Virtuvės Reikmenys

Medinis Padėklas - Žemėlapis

SiL Interior
TR0032
25,00 EUR
Stilingas ir funkcionalus medinis padėklas pusryčiams įkeptiems kelionių. Padėklas su pasaulio žemėlapio piešinių puikiai papildys jūsų namų dekorą. Be to taps puikia dovanų idėja geografijos entuziastui ar kelionių mėgėjui primindamas jau aplankytas ir lankytinas vietas.
Jūržolių Krepšys su Raštais Jūržolių Krepšys su Raštais 2
Turime
Pagrindinis

Jūržolių Krepšys su Raštais

Sass & Belle
BASK002
22,00 EUR
Sass & Belle apvalus krepšys pagamintas iš jūržolės. Šis stilingas nedidelis krepšys yra puikus ir ekologiškas laikymo sprendimas. Juodai balti raštai natūralios jūržolių spalvos fone  atrodo stulbinančiai ir puikai dera šiuolaikiniame, minimalistiniame arba skandinaviškame  interjere.
Medžiaginis Maišelis - Beans Medžiaginis Maišelis - Beans 2
Turime
Krepšiai

Medžiaginis Maišelis - Beans

Sass & Belle
VIM573
4,65 EUR
Medžiaginis Maišelis su užrašu Beans (pupelės) - tai daugkartinio naudojimo medvilninis maišelis maistui, ieškantiems draugišku gamtai maisto pirkimo ar laikymo sprendimų. Maišiukas turi patogiai užtraukiamus raištelius ir užrašą Beans, tad jums nereikės kaskart jo atidarinėti, kad sužinoti kas jo viduje.  
Medžiaginis Maišelis - Grain Medžiaginis Maišelis - Grain 2
Turime
Krepšiai

Medžiaginis Maišelis - Grain

Sass & Belle
VIM574
4,65 EUR
Medžiaginis Maišelis su užrašu Grain (grūdai) - tai daugkartinio naudojimo medvilninis maišelis maistui, ieškantiems draugišku gamtai maisto pirkimo ar laikymo sprendimų. Maišiukas turi patogiai užtraukiamus raištelius ir užrašą Grain, tad visada žinosite kas slepiasi jo viduje.
Medžiaginis Maišelis - Pasta Medžiaginis Maišelis - Pasta 2
Turime
Krepšiai

Medžiaginis Maišelis - Pasta

Sass & Belle
VIM575
4,65 EUR
Medžiaginis Maišelis su užrašu Pasta (makaronai) - tai daugkartinio naudojimo medvilninis maišelis maistui, ieškantiems draugišku gamtai maisto pirkimo ar laikymo sprendimų. Maišiukas turi patogiai užtraukiamus raištelius ir užrašą Pasta, tad visada žinosite kas slepiasi jo viduje.
Medžiaginis Maišelis - Bread Medžiaginis Maišelis - Bread 2
Turime
Krepšiai

Medžiaginis Maišelis - Bread

Sass & Belle
VIM576
8,00 EUR
Medžiaginis Maišelis su užrašu Bread (duona) - tai daugkartinio naudojimo medvilninis maišelis maistui, ieškantiems draugišku gamtai maisto pirkimo ar laikymo sprendimų. Maišiukas turi patogiai užtraukiamus raištelius ir užrašą Bread, tad visada žinosite kas slepiasi jo viduje.
Pjaustymo ir Serviravimo...
Turime
Virtuvės Reikmenys

Pjaustymo ir Serviravimo Lentelė

Other
645059
16,00 EUR
Medinė pjaustymo lentelė su trimis išimamomis kvadratinėmis skalūno lentelėmis, dėl savo apgalvoto dizaino ir funkcionalumo, puikiai pasitarnaus, užkandžių serviravimui užsukus svečiams. 
Durų Kilimėlis - Gin
Turime
Kilimėliai

Durų Kilimėlis - Gin

SiL Interior
GN0006
23,00 EUR
Durų kilimėlis su užrašu "Knock Knock It's Gin O'Clock"
Durų Kilimėlis - Prosecco
Turime
Kilimėliai

Durų Kilimėlis - Prosecco

SiL Interior
PR0004
23,00 EUR
Durų kilimėlis su užrašu "This House Runs On Love, Laughter and Prosecco"
Juoda Žvakė  9 cm
Turime
Žvakės

Juoda Žvakė 9 cm

SiL Interior
CD5688
7,50 EUR
Juoda, bekvape žvakė su  krokodilo odos imitacija 9 cm aukščio,  suteiks šiuolaikiškam interjerui laukinės gamtos akcentą.
Juoda Žvakė  14 cm
Turime
Žvakės

Juoda Žvakė 14 cm

SiL Interior
CD5689
15,00 EUR
Juoda, bekvape žvakė  su krokodilo odos imitacija, 14 cm аukščio šiuolaikiškam interjerui suteiks laukinės gamtos akcentą.
Namų Kvapas - Linas 100 ml Namų Kvapas - Linas 100 ml 2
Turime
Difuzoriai

Namų Kvapas - Linas 100 ml

Lesser & Pavey
LP43143
15,00 EUR
Namų kvapas (difuzorius) su lazdelėmis, skirtas patalpų kvėpinimui. Puikiai tinka naudoti visose namų erdvėse: nuo svetainės, virtuvės iki vonios kambario. Tai natūralus ir stilingas būdas kvepinti jūsų namus,o aromatas išlieka iki 60 dienų. Kaspinu papuoštoje pakuotėje rasite 8 vnt. kvėpinimui skirtų nendrinių lazdelių ir 100ml namų kvepalų.
Medžiaginių Maišelių...
  • Pakuotė
Turime
Virtuvės Reikmenys

Medžiaginių Maišelių Kompektas 4 vnt.

Sass & Belle
KVIM401
16,00 EUR
Jūsų apsipirkimas  gali būti stilingas ir tausojantis gamtos resursus. Šis keturių maišelių komplektas pritaikytas patogiam apsipirkimui be plastiko tiek parduotuvėje,tiek turguje. Daugkartinio naudojimo medvilniniai maišeliai turi patogiai užtraukiamus raištelius ir užrašus su pavadinimais: Bread, Grain, Beans, Pasta, tad visada žinosite kas slepiasi...
Product added to wishlist

Šiame tinklalapyje naudojami slapukai (eng. cookies)